Blog

 • 18 czerwca, 2022

  Jak dbać o markizę na balkonie? 5 praktycznych wskazówek

  Markiza balkonowa nie tylko chroni przed promieniami słońca, ale stanowi także ozdobę balkonu, dlatego warto o nią zadbać. Jak jednak zrobić to odpowiednio, by nie uszkodzić jej materiału i cieszyć się nią przez lata? Jest na to kilka sposobów. Oczywiście, lepiej zapobiegać niż leczyć, a w tym przypadku: lepiej unikać potencjalnego zabrudzenia markizy. Jeśli jednak […]

  Czytaj więcej
 • Idzie lato! Jaką markizę na balkon lub taras wybrać?

  Zajawka: Wszyscy kochamy słońce, jednak nie wtedy, gdy jego promienie spadają nam na głowę lub świecą prosto w oczy. Z tego artykułu dowiesz się, jak wybrać markizę na letnie dni, by uchroniła Cię przed upałem i jednocześnie dobrze się prezentowała.

  Czytaj więcej
 • 13 lutego, 2022

  Jakie trendy dominują w architekturze ogrodowej?

  Najciekawsze trendy w architekturze ogrodowej i tarasowej. W poszukiwaniu inspiracji warto czasami sięgnąć po aktualne i sprawdzone pomysły. Nie dlatego, że są ‘’na czasie’’, a raczej być może po prostu na nie nie wpadliśmy. Aranżacje ogrodu, czy zabudowa tarasu w swojej formie dostarczają sporo przestrzeni na swobodną żonglerkę różnymi stylami, meblami, czy zielenią.

  Czytaj więcej
 • 6 lutego, 2022

  Zadaszenie – od czego zacząć?

  Taras marzeń – co należy wziąć pod uwagę?   Łącząc zalety bycia w pomieszczeniu, eliminującym tym samym potencjalne wady wynikające z braku zadaszenia na otwartej przestrzeni – popularność tarasów ogrodowych nieustannie rośnie. Tym bardziej w czasie natężenia globalnego ocieplenia, polskie lato potrafi być bezlitosne. Ochrona przed słońcem i zadaszenie przestają być już jedynie elementem dekoracyjnym, […]

  Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami
w celu uzyskania wyceny

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza
+48 535 331 552 Formularz kontaktowy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.